O firmie

Warsztat Perfect Service w Krośnie Zaprasza!

Auto Findysz - naprawa automatycznych skrzyń biegów

Witamy na stronie warsztatu samochodowego Findysz Auto w Krośnie. Specjalizujemy się w naprawach automatycznych skrzyni biegów, elektromechanice i elektronice samochodowej.

Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej gamy usług samochodowych.

Warsztat samochodowy znajduje się w Krośnie woj. Podkarpackie. Na rynku istnieje od 1991r. Doświadczenie zdobywaliśmy już w latach 80 w Stanach Zjednoczonych w autoryzowanym serwisie Toyoty i Subaru. W związku z ciągłym rozwojem motoryzacji wiedzę poszerzamy w oparciu o szkolenia oraz fachową literaturę, wykorzystujemy najnowsze technologie. Używamy profesjonalnych maszyn i urządzeń.

Warsztat specjalizuje się głownie w naprawach automatycznych skrzyni biegów oraz w elektronice samochodowej. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm takich jak Snap-on , Crafstman,  CarmanScan, GScan. Do testowania elektroniki samochodowej używamy testerów firm Global Pro czy Snap On.

Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży w kraju i za granicą.

 

Diagnostyka i naprawa Automatycznych skrzyń biegów

Nasz Warsztat zajmuje się kompleksowa naprawa automatycznych skrzyń biegów w samochodach japońskich europejskich i amerykańskich. Naprawa obejmuje ASB, regeneracje konwertera, naprawę sterownika elektrohydraulicznego, jak i wszelkich systemów powiązanych z ASB. Po naprawie ASB wykonujemy adaptacje skrzyni biegów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Zajmujemy się naprawa skrzyń automatycznych występujących w większości samochodów osobowych, jak i dostawczych takich firm jak ZF, Aisin, Jatco. Nasza oferta dotyczy skrzyń biegów stopniowych (tiptronic), jak i bezstopniowych (CVT, multitronic).

Każda naprawa poprzedzana jest diagnostyką komputerowa. Posiadamy oprogramowanie do testowania skrzyń (Snap-On, Carman ScanII, GED-BOX) występujących w większości samochodów europejskich, japońskich, koreańskich a także amerykańskich.

Diagnostyka i naprawa automatycznych skrzyń biegów Naprawa automatycznych skrzyń biegów

W wielu przypadkach przyczyną nieprawidłowej pracy skrzyni biegów jest usterka zewnętrzna występująca w innym układzie elektronicznym powiązanym ze sterownikiem ASB, dlatego odradzamy klientom dostarczanie samej skrzyni w celu uniknięcia zbędnych kosztów demontażu i montażu nie uszkodzonej ASB.

Serwisujemy automatyczne skrzynie biegów. Skrzynie biegów zalewamy olejami zalecanymi przez danego producenta samochodu. Do wymiany oleju używamy profesjonalnego osprzętu (Central Machinery).

 

Nasze usługi

Automatyczne skrzynie biegów:

-Naprawy automatycznych i manualnych skrzyń biegów

-Diagnostyka komputerowa

-Statyczna i dynamiczna wymiana oleju (oleje najlepszych marek)

-Przyjmujemy konwertery i sterowniki do naprawy

Wykonujemy również usługi w zakresie:

-Elektromechaniki

-Remonty silników

Naprawy bieżące:

-układ klimatyzacji

-układ zawieszeń

-układ hamulcowy

-wymiana kół i geometria

Snap-OnSolusSnap-On Solus

SnapOn Solution 

-Diagnostyka komputerowa samochodów amerykańskich

-Diagnostyka komputerowa samochodów europejskich

-Diagnostyka komputerowa samochodów głównie azjatyckich

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.findyszauto.pl